Калина на морозі…Весна на порозі.

Ні це не помилка, хоча я знаю про що ви зараз думаєте, хіба я міг створити свій блог? Моя вам відповідь, так міг! Я навіть скажу більше того, я давно вже планував створити свій веб-денник, та ніяк робота не дозволяла виділити на це годинку, іншу. Завдяки моїм друзям з сусіднього будинку, я тепер маю таку змогу. Макс, Лєха, допомогли облаштувати мені цю сторінку! Їм велике дзенькую і решпект. Дякую хлопці вам!

На дворі вже весна, а снгі досі не сходить. Це мені нагадало вірш В.Стуса “Калина на морозі”, хоча він трошки не про це, але чомусь одразу випливла саме ця асоціація:

На колимськім морозі калина

зацвітає рудими слізьми.

Неосяжна осонцена днина,

і собором дзвінким Україна

написалась на мурах тюрми.

І насправді калина це як Україна, яка гине на замерзлій землі. Але вибачте. що я про сумне. Я хотів вам розповісти зовсім про інше. Отже, на дворі весна, тому що це може означати? Так! Звісно! Щорічна, весняна вистав засушених метеликів “Крильця за Склом – 2009”. Виставка буде проходити цього року в м. Бориспіль, оскільк я як хост цього мироприємства маю проводити там де находжусь \ проживаю в даний момент. Минулого року, виставка була проведена в м.Черкаси. На тогорічній виставці, ваш, покірний слуга, зайняв друге місце, з дуже гарним гербарієм засушених метеликів. В мою колекцію входили такі різновиди як: Аполлон, Махаон, Бояришниця, Артеміда, Атлас, що характерно що такий невеличкий метелик, як Атлас, але ж розмах його крилець досить таки великий по відношеню до його тіла. Поширено вона в Індії, Індокитаєві й Індонезії. Наші види не відрізняються такими гігантськими розмірами, як атлас однак і серед них є дуже великі форми. Саме моя копія Атласу була спеціально завезена з Індонезійського парку. Я заплатив чималі кошти за самий екземпляр в ломбарді, хоча її аутентичність встановити не зміг, нажаль у нас відсутні експерти з комашини. Саме через це я зайняв друге місце, бо мій супротивник мав Атласа також і дуже рідкісний екзепляр Волнянки. У Європі їх близько 40 видів, а в Сибіру – 50. У своєму розвитку волнянки зв’язані переважно з деревними рослинами. До цього сімейства відноситься багато шкідників лісу, що дають спалахи масового розмноження іноді на великих площах.

Цього року я підготувався більш ґрунтовніше, на кожну комаху в мене є відповідні документи і сертифікати затверджені Нотаріусом та експертною перевіркою міністерством науки україни ім. Джона МакКорміка (назва закладу написана з усіх маленьких літер через то що це не є урядове міністерство, наутриманні. Це зовсім автономна фірма, яку створив мій товариш). Можу вже показати вам приблизний гербарій з метеликів, оча він ще повністю не готовий: “Метелики“.

Зустріч власників і конкурсантів відбудеться в Музеї Бориспiль який знаходиться по Київському Шляху 89, 7 Березня о 15.00. Будь ласка приходьте з вашими гербаріями і ми разом розмочнемо виставку-ярмарок і змагання “Крильця за Склом – 2009”.

На цьому поки що все, залишайтеся з нами, читайте правильний блог, неофіційно про моє офіційне життя.

2 коментарі “Калина на морозі…Весна на порозі.”

2 коментарі

  1. Дуже дякую! Я візьму цю інформацію для свого реферату по біології!!!

  2. Классный блог! Много полезного! Я возможно подойду на выставку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *