Моє нове ліжко

Одразу важке питання: Чого спати на дошці з цвяхами це круто? Звісно не для того щоб завдати собі шкоди, це ж очевидно. Але найсправжнісінькій виклик самому собі це дошка для ліжка з голками. Я пригадую як спав на такому коли ще був студентом і бувало економив на їжі, тоді 2-3 часовий сон на такому ліжку допомагав мені забути про борги з Політології і про те що в мене пустий шлунок. Але не тільки ми економили на цьому. Також бувало ми купляли зубну пасту на п”ятерих, видавлювали її в скланку мірою 1 літр, додавали туди ще багато Моршинської газованої води, добре розмішували, кидали парочку листочків м”яти, і ставили на балкон. Потім як воно трохи настоїться ми брали шприци і кололи суміш собі в десна, так ми лікували наші десна і зуби від будь яких захворювань і наш подих залишався свіжим декілька днів поспіль.

Вчора був в Великій Кишені, дивився собі нове ліжко і ці всі спогади нахлинули на мене якось самі по собі. Чи не задумувалися ви коли небудь що возики які ви берете в супермаркеті це міні в”язниці для речей які ви купуєте і всі в”язні які потрапляють туди приречені на смерть через різні шляхи, кого з”їдять, кого викинуть. Такі думки заставляють вас робти покупки зовсім по-іншому, га?

Я вибирав собі ліжко десь з 7 ранку, це важкий процес, до якого я ретельно готувався. Десь за неділю до цього я прочитав майже всі статті які є в Вікіпедії (це дуже класна штука, будь-хто, з будь-якою освітою, віком і місцем знаходження, може написати там будь-що про що завгодно і ти точно знаєш що інформація правдива і достовірна) про ліжка і матраци. Було важко і незвично дивитися на ліжка без цвяхів і голок, вони здавалися мені якимись несправними. Після інтернет-дослідження і майже 140 годин провів на юТюбі придивляючись усі можливі варіанти ліжок і в мій список навіть входили футони (це такі розкладні ліжка-дивани, дуже зручно до речі, якщо ви живете самі без дружини, зазвичай жінки такого економного і не місцеємкого продукту не схвалюють). Після цих досліджень я вже остаточно обрав колір мого майбутнього ліжка, воно мало бути жовтогарячим або чорним.

Нарешті я був в магазині і дивився на всі овари які були в наявності, їх було дуже мало, десь 3. Тому весь той пошук і підготовка були марні. Все закінчилося купівлею гамаку. Це було єдине моє правильне рішення за останні 15 секунд, коли я до возика ще поклав пачку печива “Марія”.

Я привіз додому цей гамак і довгий час не міг придумати куди його почіпити, адже і облаштованого місця, конкретно для нього і не було. Тому я причепив його у себе в кімнаті до стелі. він легко складається, його параметри дуже вражаючі: Ширина- 80, Висота- 1, Довжина- 200. А вага не така вже й і важка, всього навсього- 0,95.  Такий гамак, а точніше ліжко це самий прости спосіб розслабитися і отримати все задоволення від сну. Якщо я десь в лісі, я швиденько можу знайти два дерева і влучно разташувати гамак між ними і вже через мить я в горизонтальному положенні, почуваю абсолютну впевненість в собі.

Наступного разу поїду в Велику Кишеню на столовим набором чайних і кавових ложок. Планую взяти щось з дерева чи дуба. До зв”язку!

5 коментарів “Моє нове ліжко”

5 коментарів

  1. Так ти ще і письменник!!!!Як одна людина може мати стільки талантів:)

  2. Головне, шановна Sveta, ці таланти собі придумати, а потім активно розвивати!

  3. Ну, я тут не погоджусь. Бо багато таких є, що придумали, але то не є талантом. Свєта Битко:)

  4. А ще придбай каску замість бейсболки

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *