5 днів, які змінили моє життя

Мені на електронну скриньку, зазвичай, приходить дуже багато спаму. Дякуючи спам фільтру на gmail пошта гарно сортується в окрему папку, яка називається Spam. Я ніколи не заходжу туди і не дивлюся, бо листи які туди приходять завжди сумнівного характеру і змісту. Але одного разу, коли я в черговий раз перевіряв нову пошту, мою увагу привернула кількість спаму в папці, там стояла жирна цифра 777, і я одразу ж подумав що це не з проста і вирішив зайти в свій спам і тепер розумію що не даремно. Перед моїми очима відкрився дивовижний і магічний світ великих можливостей. Багато запрошень відвідати різні сайти і посилання а саме найголовніше це запрошення на он-лайн практикум телефонних продаж.

Згадайте все що ви знаєте про телефонні продажі! Тепер забудьте! цей 5-ти деннннний тренінг покращив мою якість і ефективність по у телефонних продажах. Він допоміг мені побудувати картину процесу продажу з можливістю її  глобальної зміни в залежності від контексту практичного використання, зробив телефон справжнім джерелом доходів. Методика побудована на синтезі практики продаж, психологічних технологій і реального застосування даного підходу в бізнесі.

Практикум проходив 5 днів поспіль в он-лайн, адресу якого вам кажуть після внесення вартості за участь в ньому. 700 грн. за одного учасника (для компаній і корпоративних замовлень є скидки).

Телефон для довідок: (044) 233-4669, 237-9005.

Тепер частіше буду заходити в свою папку зі спамом. Поки що це все, хлопці!

4 коментарі “5 днів, які змінили моє життя”

4 коментарі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *