Поради як вести себе маршрутках

Іноді зі мною трапляються дуже неймовірні і цікаві історії в маршрутних таксі. Ось я і назбирав декілька цікавих історій і порад, як себе треба вести в маршрутках і вирішив поділитися з моїми шановними читачами:

 • Завжди коли я захожу в будь яке маршрутне таксі, я намагаюсь заходити через передні дверцята,  щоб мав змогу познайомитися і поздоровитися з водієм, адже саме ця люди буде відповідальна за моє життя наступні 15-20 хв.
 • Купуючи проїзний квиток, я завжди намагаюсь знайти людину з якою я б міг заплатити за проїзд, щоб в разі, якщо в нього 1,5 грн. а в мене 2 грн. він мені б міг дати одразу 50 коп. як решту і ми б могли заплатити 3 грн., не влаштовуючи для кондуктора ще складнішою роботу.
 • Сідаючи на подвійне сидіння біля якоїсь людини, я іноді завжди питаю, коли вона сходить і на якій зупинці, щоб я одразу готувався і випустив її, в разі чого.
 • Іноді можна почути в салоні маршрутки, як кондуктор чи водій бува викрикують: “Кірова є на вихід?” і іноді буває незручним той момент, що їм ніхто не відповідає, в ідеалі б було щоб кожен хто не встає на тій зупинці могли б викрикнути хором, що не встають, але такого ніколи не відбувається, і мені через це дуже шкода водія і кондуктора, тому якщо ніхто не відповідає, я зазвичай встаю і кажу, що я виходжу, в такому разі всі виграють в подібній ситуації.
 • Зранку я заготовлюю на маленьких паперових листочках зупинок де я маю виходити сьогодні і даю ці записки разом з оплатою за проїзд, в такому разі водій нотифікований в якому місці він має зробити зупинку.Я завжди зберігаю талончики з усіх проїзних маршрутів і ношу в секретній кишені моєї сумки, в разі чого, якщо я зустріну водія чи кондуктора в якійсь неформальній атмосфері, в нас буде про що поговорити.
 • Завжди будьте ввічливими в громадському транспорті! Запам”ятайте, в маршрутках і тролейбусах ніколи не можна говорити три речі:
 1. Ніколи не говоріть в маршрутках “дурфак”. Ніколи не зроблю цю помилку знову. Адже сказавши це, що насправді означає факультет фізичної підготовки, ви ніколи не можете знати хто стоїть поряд і де він чи ВОНА навчається.
 2. Ніколи не кажіть і не згадуйте чиїсь прізвища, адже знову ж таки, ніколи не знаєш чи водій чоловік твоєї викладачки з Політології чи ні.
 3. Також ніколи не кажіть свій мобільний телефон в маршрутках, це може призвести до дуже поганих наслідків потім.

На цьому я б хотів завершити ряд своїх порад для тих хто їздить в маршрутних таксі І на завершення, я б хотів побажати усім гарненьким дівчатам, тобто це всім моїм знайомим дівчатам і відвідувачкам мого блогу, веселого 8 березня. І хотів вам порадити дещо, те що завжди мені допомагає розслабитися і зняти стрес після важкого робочого дня.

Наберіть повно ванну з пінкою, запаліть з десяток свічок (як воскових так і на олії), приготуйте найтепліший і наймахровіший банний халат, який вам знадобиться  після баньки. Увімкніть приємну музику, наприклад я завжди вмикаю пісню “Lady In Red” Кріса Де Бурга (Chris De Burgh).

Хоча не знаю яку пісню можна порадити дівчатам, мабуть “Men In Black”, Віла Сміта (Will Smith).

Поки що це все хлопці і дівчата!

4 коментарі “Поради як вести себе маршрутках”

4 коментарі

 1. Прикольно:)
  додам до твоєї колекції:
  1. Периодически обнюхивайте ваших соседей.
  2. Найдите среди пассажиров человека с которым у вам разница в возрасте хотя бы 30 лет и поинтересуйтесь у него: “А мы вместе в школе не учились?”
  3. В наземном транспорте: помогайте кондуктору и объявляйте название каждой остановки.
  4. Скажите так, что бы все услышали о том, что вы устали болеть туберкулезом
  5. Изображайте двигатель.

 2. Це шо прикол? Чи дійсно є такий ідіотизм?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *