Фігурки з тіней

Завжди коли в мене є можливість, будь я на якомусь концерті чи вечірці, чи може на святкуванні чи дні народженні, я завжди намагаюсь робити фігурки з тіней, коли є, звісно, відповідне підсвічування.

Багато друзів мене питали, як я це роблю, тому я вирішив написати про це. Насправді це зовсім не важко. Я прочитав про це десь в класі 2 чи 3, тоді в мене була така книжка з різними цікавинками, ну там як вирізати сніжинку, різні головоломки і лабіринти і майже в самому кінці там був розділ, щось на зразок “Зроби сам” і мені завжди хотілося мати собачку вдома, тому мою увагу привернуло малюнок песика і невеличка стаття як імітувати звірів за допомогою рук та ніг ( в деяких, важких випадках).

Отже, якщо ви на вечірці, або на концерті, в кінотеатрі, там завжди є світло, яке виходить звідкись. Перше що вам треба зробити, за будь яких обставин, це знайти це джерело світла, без нього у вас, можливо, нічого не вийде. Після того, як ви знайшли локацію світла, вам треба визначитися з розміром імітації, яку ви хочете робити, якщо ви хочете дуже налякати всіх присутніх, і зробити тінь імітації дуже велику, тоді вам треба знаходитися від джерела світла на недалекій відстані. Ви просто-на просто підносите руку до прожектора чи ліхтарика (за приклад візьмемо фігурку собачки, точніше її голову) і виставляєте розкриту долонь зовнішньою стороною до джерела звідки йде світло, завдяки тому що ваша рука більша, коли ви ближче до світла, то фігура на стінці, чи екрані буде здаватися великою. Щоб дійсно добитися ефекту, вам треба з невеликою періодичністю піднімати і опускати мізинчик, тоді буде здаватися що пес лає.

Або ж навпаки, якщо ви хочете щоб усі присутні вважали, що пес знаходиться далеко, то вам треба стати як надалі від джерела світла, і проробити все теж саме, але при такій ситуації присутні можуть помітити як і хто це робить, тому зазвичай я намагаюсь робити це непомітно і недовго, щоб мене не могли вичислити.

В наступних записах, якщо у вас буде бажання читати, я опишу як робити різні фігурки за допомогою рук, ніг і їх рухів.

2 коментарі “Фігурки з тіней”

2 коментарі

  1. а можна докладніше, бо собачки то усі розуміють, а інших тваринок?????а можна зі схемами?

  2. Невже ви думаєте це так просто – “показать інших тваринок”…??! Та ніякі схеми не допоможуть, якшо цього немає .. в СЕРЦІ!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *