Улюблені мої друзі, ви вже, мабуть, помітили об”яви про фотоконкурс, який проводжу я, Ярослав (мій добрий товариш з Тернопіля) і Женя. З Женькою я познайомився чотири дні тому, саме він умовив мене започаткувати свій еккаунт на ТВІТТЕРІ, ну як я міг відмовити другу? Після того ми з ним зустрічалися он-лайн декілька разів і він жалівся на спад культурного розвитку у нас в Країні і ми з ним довго розмовляли про якість культури. Дійшовши висновку, що молоде покоління зовсім не зацікавлене абсолютне ні в чому, ми вирішили що треба вдосконалити цю сторону нашого життя, а саме проведенням фотоконкурсу, на всеукраїнському рівні. Була проведина низка подій по підготовці конкурсу:

  1. Був розроблений план проведення конкурсу, підібрана тематика, зіставлені правила проведення та інше.
  2. Сформоване жюрі  для оцінювання робіт учасників.
  3. Створенння сторінки в “ВКонтакті” на підтримку події, де учасники зможуть викладати свої роботи.
  4. Залучення підтримки вищепосадових осіб: Президента України, Пр”ємра Україн, головного Судді україни і соліста групи Мертвий Півень (Михайла Барбарана). Надіславши їм електронного листа з повідомленням про конкурс.
  5. Проведення он-лайн засідання, на якому всі учасники жюрі визначилися з призом.

І ще відбулися і інші дрібні події…

Женя і я говорили годинами в інтернеті про проведення конкурсу, він виражав неабияке захоплення і поштовх до проведення конкурсу. Ось невеличка витримка з нашої розмови в icq, про те як в нас народилася ідея конкурсу:

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 13:07, 24 березня)

Вітаю вас, Женю! Радий знову бачити вас он-лайн. Хочу повернутися до нашої з вами розмови щодо культури української душі. Ви зараз не зайняті, щоб продовжити? Чекаю на вашу відповідь, завжди ваш, Сергій.

avatar_ugn sadizm_kill613 (надіслано: 04:12, 25 березня)

ку, чувак ты попроще можеш базарить ты не на работе, разслабся. Я вовсе про культуру не говорил, это я просто поставил точку в конце предложения после слова “культ” тобто секту в которую я хожу. А ваще ты прав, че то тут слабо у нас в cтране с этим. Меня пугает тот факт, шо все на морозе, не интерисуються ничем. у нас с пацанами есть група, наз. “SadizmKill” тупо нету у нас фанов, мы репетирум, играем, а фанов нету… нужно продвигать культуру на выше уровень.

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 18:44, 25 березня)

Вибачте, я просто звик до формальних розмов, так мені легше. Сподіваюсь ваш гурт досягне успіху. Можливо варто влаштувати концерт чи якийсь захід, де б ви могли грати?

avatar_ugn sadizm_kill613 (надіслано: 18:46, 25 березня)

я не в курсе как это делать, если шо то приглашайте нашу группу на какой то фест, мы можем отлабанить, а ты тож музыкой занимаешся? У тебя в профайле написано шо ты увлекаешся исскуством?

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 18:48, 25 березня)

Я здебільшого фотографую, засушую метеликів, влітку підробляю в краєзнавчому музеї м.Черкас.

avatar_ugn sadizm_kill613 (надіслано: 19:01, 25 березня)

чувак, ты ботан… ты шо реально бабочек ловиш и сушиш? Надеюсь это был прикол. А фото это класно, я тож когда-то любил пофоткать.

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 19:01, 25 березня)

Це чудово, в мене виникла геніальна ідея, як що до проведення конкурсу, фотоконкурсу. Учасники будуьб присилати нам фото а ми оцінювати і буде приз за це?

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 19:29, 25 березня)

ау, Женю… Ви ще там?

avatar_ugn sadizm_kill613 (надіслано: 19:57, 25 березня)

та тут… мне до лампачки, хоч правади.

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 19:59, 25 березня)

Добре домовились, тоді я всю організацію беру на себе, ти будеш в складі жюрі, і ми зможемопровести цей конкурс. Ще я попрошу мого товариша з Тернопіля- Ярослава, також взяти в цьому участь. Він дуже класна, кмітлива людина.

 >>> 20:15, 25 користувач- sadizm_kill613, залишив чат.

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 20:16, 25 березня)

Гадаю в нас вийде провести конкурс, всі витрати і організацію я беру на себе. ще також попрошу Ярослава розробити для нас банери, щоб ми могли розмістити їх в всесвітній мережі інтернет (вмі).

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 20:20, 25 березня)

Дякую за підтримку Женю, ти справжній друг. Я навіть і не очікував знайти такого товариша в інтернеті. Нас звела доля і тепер ми можемо зробити щось неймовірне і корисне для розвитку нашої, локальної культури.

>>> 20:33, 25 користувач- sadizm_kill613, зайшов в чат.

avatar_ugn sadizm_kill613 (надіслано: 20:35, 25 березня)

михалыч, слыш… я смотрю у тебя в профайле. ты лайф юзаеш? Скинь мне на щет парачку зелени, друг попросил проголосовать в конкурсе за него, но у меня зелень кончилась а бонусные они не принимают, скинь мне 34 гривны, я тебе отдам! Телефон мой в профайле пасатри, ато впадло набирать цыфры.

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 20:41, 25 березня)

Звісно, залюбки Женю.

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 20:45, 25 березня)

Надіслав!

>>> 20:33, 25 користувач- sadizm_kill613, залишив чат.

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 20:56, 25 березня)

Женю, вибач але мені вже треба йти спати, бо вже скоро дев”ята! Дякую за розмову. Зустрінемося в чаті ще завтра? Доброї тобі ночі. Нехай сняться тобі приємні сни!

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 20:59, 25 березня)

Женя, ти там? Бо я вже йду!

avatar_ino Сергій Михайлович (надіслано: 21:10, 25 березня)

Вже 10 хв. за дев”яту, я ще ніколи так пізно не лягав спати, вибач не можу вже довго чекати, добраніч!

>>> 21:15, 25 користувач- Сергій Михайлович, залишив чат.

Я дійсно був дуже радий що ми з Женьою все вияснили щодо конкурсу. Ось також лист, який я надіслав Президенту України В.А.Ющенку:

 Шановни Віктор Андрійович!

Пише вам Сергій Михайлович, можливо ви пам”ятаєте мене з листів, декілька місяців назад, коли я вам писав і жалівся з приводу недозволу побудови теплиці для розведення метеликів. місцева рада заборонила мені будувати теплицю, але це нічого. Можете вже не вирішувати цю проблему для мене, все гаразд .я знаю що у вас і так багато проблем.

Ми, з моїми однодумцями плануємо влаштувати фотоконкур, під назвою: “Моє місто – місто кохання”, і хочемо попросити чи дозволяєте ви нам його провести?

З повагою, 

завжди ваш,

Сергій Михайлович.

Ось такі справи хлопці та дівчата, дякую що ви прочитали все це до кінця про фотоконкурс. Я буду тримати вас в курсі всих подій і останніх новин. Не забувайте конкурс триватиме до 1-го травня.

З повагою! Завжди ваш!!! Сергій Михайлович.