Я впевнений, що кожний читач мого блогу з самого 1-го дня, коли почав носити власні ключі, також почав задаватися питанням: як зробити так, щоб ваші ключі були правильно вичищені і пахли правильно. Чи я не правий? Звісно правий! В цій замітці я б хотів поділитися з вами своїм досвідом, як чистити ключі, щоб вони виглядали і пахли правильно.

Вперше я зіштовхнувся з цією проблемою, ще в школі, коли класний керівник назначила мене старостою і дала мені ключі від нашого класу. Я пам”ятаю як Лариса Миколаївна, подивилася на мене і сказала: “Сєрьожа, відтепер ти відповідальний за те, щоб кожного ранку клас був відкритий, ти відповідальний за ключі!” Це було моє перше доручення в житті. Спочатку я носив ключі в кишені, але це була моя найбільша помилка. В кишені я зазвичай ношу весь непотріб і різні речі… і через різні запахи, ключи втратили свій природній запах. Мені доводилося по три рази на день замочувати їх в марганцевому настої, а потім вичищати дустовим милом, але це все було марно, вони не пахли так як треба.

Пік мого само відчаю настав тоді, коли мене зняли звання старости і відповідального за ключі. Але згодом, мені дали свої власні ключі від будинку, тому я продовжував досліджувати проблему з правильним запахом ключів. І весь той досвід який я здобув був зовсім не корисний, мені довелося шукати нові шляхи.

15 років в мене зайняв процес пошуку правильного матеріалу, яким треба було чистити ключі, але ж знову таки, це все залежить від того які в вас ключі, скільки саме ключів у вас,  і якої вони форми, чи сама ручк, або тримач, покритий пластмасою.

Ось декілька практичних порад, як зберегти оригінальний запах ключів:

  • Зранку їх треба класти в стакан гарячого шоколаду.
  • Після гарячого шоколаду, сполоснути їх під холодною водою і витерти об серветку.
  • Ніколи не класти ключі до кишені, спочатку їх треба покласти в поліетиленовий пакет.
  • На 15-20 хв. покласти в холодильник, при температурі +6 (для того щоб запах гарячого шоколаду надовго залишався в пакеті, і ключі пропитаються їм)
  • Після чого сміло заверніть ключі в невеличкий шматок хутряної тканини (бажано Газелі, яка вбита на бігу або шерсті Австралійського Вомбат*)
  • І сміло кладіть до будь якого місця.

Якщо ви також переймаєтесь за те щоб ваші ключі пахли правильно, то робіть ці прості 6 кроків до успіху кожного ранку, разом зі мною.

* Вомбат – незграбний звір, який нагадує бабака або маленького ведмедя, живе в тропічних лісах південної Австралії. Вомбат – нічна тварина. Він риє в землі глибокі нори, де й оселюється.