Наш світ сповнений різноманітності і неординарності. Куди не поглянь – завжди є з чого вибрати. І зараз, коли ми живемо в постмодерній ері, вибір став ще більш широким, глибшим і багатішим. Нам тепер є не тільки з чого вибирати, а й є й як вибирати, коли вибирати, чого вибирати, навіщо вибирати. Клятий капіталізм! Але це дає мені змогу цього Квітневого, нового дня, розпочати нову рубрику в мене не блозі, яку я назвав: “Welcome to Diverse city”. В цій рубриці я хочу вас запросити в чарівний і неабиякий, багати світ капелюхів і картузів.

Отже, хочу почати одразу з того факту що в мене йде голова обертом, коли я думаю про капелюхи, вони бувають не тільки дитячі, чоловічи і жіночі, зараз приготуйтесь до найбільшого відкриття в своєму житті, вони ще бувають різні за вагою, формою, розміром, кольором, обробкою і гарніровкою :-[                 ]

hat-1 Ось просто подивіться на цей жіночій літній капелюх. Хіба він не чудовий? Як на мене це ідеальний капелюх влітку для будь-якої жінки за будь-якийх обставин, як на мене годі і бажати чогось іншого, як на мене, годі бажати чогось кращого. Достатньо просто придбати такого капелюха, і життя влітку будь-якої жінки стане в 53 рази краще. Так шо ви думаєте? Ні! Існує безліч капелюхів, моделей капелюхів для цих капелюхів, сезони капелюхів, для цих моделей капелюхів, в яких є ті ж капелюхи і так далі, принаймні я знаю декілька: Роксолана, Мебіус, М”які ну і звісно Ексклюзивні, які невідносяться до будь-якої категорії покищо, до появи іншого ексклюзиву.

hat-2Ця модель не тільки кумедна своєю формою, схожою на корабель (впевнений, що жінки такі носять виключно в морських подорожах і тільки на борту еорабля), це до речі капелюх з серії Роксолана. Він краще підходить на ділову зустріч, похорони, похід в театр, музей, академічний, музичний концерт, тощо.

Крім того, існують ще різноманітні бандани, картузи, бейсболки, блайзери, платки…

Все це змушує задуматися над тим, що хтось сидить десь у підвалі і непристанно вигадує нові шапки. До речі, шапки, а зимові шапки це взагалі темний ліс, особливо жіночі. Як на мене, то у кожної дівчини є чотири головні проблеми або краще сказати питання в житті, це: Де знайти коханого, одного і на все життя? Чи будуть пасувати ці шпалери з композицією вітальні? Скільки це кощтує? І нарешті, чи йде мені ця зимова шапка?

Мені навіть не хочеться зараз говорити про зимові шапки, на це я присвячу окрему тему. Або ні, краще окрему категорію, хоча ні, цього буде замало. Краще окремий блог. hat-3

Ну а це не капелюх, це катастрофа! Якщо б мені довелося носити такий, я б мабуть перечіплявся через нього.

Ви мабуть зараз думаєте звідки в мене стільки інформаціїї про капелюхи? Справа ось в чому! Нещодавно мене попросили зробити спеціальну фотосесію для одного моднявого сайту капелюхів, Хустської фабрики фетрових головних уборів “Фуст-Хільц”. Тому я вирішив використати деякі з своїх знімків тут.

В наступній рубриці “Welcome to Diverse city”, я познайомлю вас з великою різноманітністю окулярів і поясню коли і як треба носити ці дивовижні штуки, які не тільки захищають очі, та як вижити в дикому, тропічному лісі, якщо й вас тільки одна пара сонцезахисних окулярів.

Поки що на цьому все, насолоджуйтесь цим гарним весняним днем, та відвідайте сайт фірми “Фуст-Хільц“, якщо ви, або ваша дівчина шукає нового капелюха.