Ось і настав момент істини! Результат фотоконкурсу: “Моє місто- місто кохання”! В оцінюванні робіт брали участь три відомих фотографи світу: Sergium (посилання на сайт), Едварт Кертіс (посилання на сайт) та Олексій Ольховий (посилання на сайт). Переможець з міста Черкаси – Олександр Ярмолатій зі своїм фото-переможцем:

love

Також є фото, які були конкурсантами, і також мають дуже гарну композицію, але, на жаль, переможець мав бути тільки один, ось деякі роботи:

second place

third place

fourth place

fith place

 Слово журі:

Олексій Ольховой: Робота привернула мою увагу одразу, я був приголомшений композицією і настроєм світлини. Фото чарує не тільки кольорами а й почуттями, які відчуваються з самої фото… Також увагу привернула фото “З квіткою”, дуже класна ідея. І на першому етапі, я голосував за неї, але інші члени журі мали свою думку. Решта світлин мені показалися безглуздими, ну хіба що, окрім, фото там де хлопець обнімає іншого хлопця.

Едварт Кертіс: Мене, як пост-фольк-модерніста вразила фото з “столом. дівчина. дядько” Фото передає атмосферу присутності. Ніколи ще не бачив таких відвертих робіт, дуже сподобалась раптова мить. Але, на жаль, вона не містила змісту конкурсу.

Sergium: По-перше, переможець дійсно заслуговує на приз, адже дотримався всіх тонких ліній правил, на що з самого початку впала моя увага. По-друге, як вже зауважив мій колега Олексій, фото має приголомшливу композицію, кольора, тон, температуру… вона є ідеальнним переможцем з усіх представлених робіт! Поздоровляю, Олександре, – ви перемогли!

Олександр отримує дуже гарний, зелений тракер від мого блогу!