“Ґудзик-ґудзик, покажи і всю правду розкажи!”

Нещодавно повернувся з дводенної робочої відпустки, з села- Старий Угринів, що в Івано-Франківському районі. Село славиться місцем народження Степана Бендери, і носить друге ім”я – “Село Бендери”. Це була незабутня подорож, де я зустрівся з представниками влади і запропонував свій проект по вдосконаленню інфраструктури міста, ім”я якого, на жаль, я не можу назвати. Але мій сьогоднішні запис буде зовсім про інше. Подорожуючи місцями України, я зустрічаюсь з багатьма людьми, і для мене дуже важливо знати що за людина спілкується зі мною, який у неї характер, вподобання, що її дратує, що вона ненавидить, яких авторів читає… просто вивчаючи психологію, це зробити важко. Тому я розробив абсолютну технологію, за якою можна визначити все про вашого співрозмовника.

Коли я зустрічаю незнайому людину, я завжди звертаю увагу на ґудзики які вона має на одязі. По ґудзикам, можна встановити характер людини, буквально за півтори хвилини. І так:

Відсутність ґудзиків, свідчить про те що людина дуже зайнята, має багато справ, багато подорожує з місця на місце, де приходиться весь час знімати верхній одяг, зазвичай такі люди ще полюбляють капішон, щоб було чим прикритися від дощу, бо ніколи не турбуються про невідсутність парасольки. Після роботи полюбляють активний спосіб життя: пограти в футбол, волейбол, вечірні пробіжки. Це не для них- повалятися в дивані, після важкого робочого дня. Їм потрібен рух. Зазвичай, у вільний час читають спортивні журнали, особливо колонку про жіночий волейбол. Не дуже обізнані в світовій літературі і хімії, проте добре орієнтуються у математиці і програмуванні.

Присутність ґудзиків, але невикористання, це явна ознака людини, яка не рахується з думкою інших, вона може проігнорувати поради, накази. Зазвичай такі товариші намагаються проводити свій час, чи то під час роботи, чи в не робочий час, зі своїми друзями, які також не застібують ґудзики на куртці чи сорочці. Людину такого типу, я б не взяв до себе на роботу!

Застібнуті всі ґудзики, є в тих, хто має комплекс неповноцінності. У тих, хто відчуває весь час небезпеку і будь якими способами намагається застерегтися. Таких людей можна легко налякати, спугнути. Зазвичай самі такі особи стають жертвами “гопстопів” і розбійних нападів. Такі персони хворобливі, мають слабкий імунітет, їх легко можна роздратувати, іноді вони не контролюють свої емоції і можуть вибухнути, під час аргументовної сварки чи вербальної суперечки. Подібний типаж людей, які постійно застигають ґудзики- мають погний зір, тому доводиться носити окуляри. бояться води, тому не відвідують пляжі. Хронічно бояться масових заходів і всіляко уникають натовпу, не цікавляться спортом, не відвідують ігри, але в супереч цьому, постійно їздять в заповненому тролейбусі.

Люди, які епізодично застібують ґудзики – непостійні, їх думка часто змінюється. Зачасту вони мають не дуже відповідальну роботу (прибиральник, касир в макдональдсі, вантажник) і живуть в своє задоволення. Такі люди- мандрівники, шукачі пригод, шанувальники екстриму. Вони розсудливі і справедливі, хоча не віддають перевагу інтелекту. Бігають щоранку, приймають душ, читають гороскоп, випивають склянку апельсинового сіку або молока. Не перебірливі з відкритою душею. Щомісяця відвідують бабушку і допомагають сусідам. Здоровкаються з знайомими і завжди питають, як у них справи. Дуже часто змінюють моделі телефонів, так само. як і номера, шукаючи найвигіднішого тарифу. Їм не дуже приємно мити осуд і прибирати в своїй квартирі.

Є ще такі, хто застібують тільки верхній і нижній ґудзик , вони дуже неорганізовані в житті люди. Неуважні, або навпаки, занурені в себе, в свої думки. Зазвичай це професори вищих навчальних закладів, кафедри кібернетики, яким вже скоро має стукнути 80.

Люди, як застібують нижні ґудзик у верхню петельку-глузують з вас і не розуміють що зараз так дуже модно, особливо в скандинавських країнах.

Також, є інші ознаки, я їх називаю “ґудзові ознаки”, по яким можна виділити характер людини:

  • розстібнутий ґудзик на джинсах, свідчить про неуважність людини і вказує на конкретну справу, яку він робив щойно в туалеті. зазвичай, це люди неуважні. Вони можуть бути з будь-якої вище зазначеної категорії.
  • люди, які застібують ґудзики навіть по бокам комірця- ботани. Вони все бажають. щоб було за правилами і ніколи їх не порушують.
  •  деякі також полюбляють носити розхристану сорочку, відстібнувши при цьому 3-4 верхніх ґудзика- це свідчить про те що людині дуже жарко. Вона мало рухається, не займається спортом і зачасту має проблеми з зайвою вагою.

Форма і типаж ґудзика грає дуже важливо роль також і вказує на приховані вподобання власника цих ґудзиків:

  • випуклої форми, напів сфери. Такий ґудзик говорить про те що людина або жінка, або носить одежу дуже вибагливу, відомих дизайнерів.
  • плоскі та тісно пришиті до матерії, то є декоративні ґудзики. Зазвичай просто задля моди і гарного вигляду. Вони не приносять ніякої практичної користі.

Сподіваю, інформація стане вам у нагоді, і ви зможете точно і з повною впевненістю розпізнати людину! В наступних записах- фото з подорожі в село Старий Угринів, та листи різних сільських людей датовані 1018 року.

0 коментарів ““Ґудзик-ґудзик, покажи і всю правду розкажи!””

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *