Рандомні думки (частина 5)

  • Я обожнюю дрімати. Дрімання це реально класно! Я завжди дрімаю коли в мене є можливість: вдома, в маршуртці, на роботі, в магазині,в громадському туалеті.
  • Я перша людина в нашому подвір’ї хто почав прибирати за собаками, вже як 2 тижні. Ні, я не чекаю подяки від братів наших менших, тим більше в мене і немає своєї собаки, просто полюбляю чисте подвір’я, є на те своя причина.
  • Три речі, які обов’язково мають бути у вашій кишені кожного дня: кліпер для нігтів (не знаю як у вас, а в мене нігті ростуть як божевільні. Але це не тому чого я маю носити кліпер. Він завжди стане в пригоді коли треба розрізати шнур, прутик, огорожу і не бажаєте щоб вас помітили як ви носите щось велике для цього діла), марля (марля дуже корисний кишеньковий аксесуар, якщо ви ушкодитесь ви можете використати її, або ви можете прикласти шматок марлі до будь-якої частини тіла, і просто вдати що ви поранені, і тоді ви можете викликати симпатію у незнайомця і отримати деяку матеріальну допомогу. І не турбуйтесь ніхто ніколи не бажає дивитися під марлю. Це ідеальний план.), візитки або іншими словами- ділові карточки (В мене дуже багато таких карточок. і не обов’язково щоб на них було ваше ім’я. Я зазвичай набираю їх як умога більше де тільки побачу. Головне це не ім’я, а професія яка на них вказана, і коли я даю їх людям, вони розуміють що я маю на увазі діло, серйозне діло. Тому вони і називаються ділові карточки).
  • Шкода що в нас буфети не такі популярні як в країнах Америки.
  • Вже 17 років я розробляю книгу з логотипами, яку я хотів продати коли мені виповниться 30 років, і заробити мільйони, але вчора я її загубив і тепер цілу ніч буду згадувати і перемальовувати нові логотопи.
  • Збирався перекраситися в білий, але мій перекур просто порадив нову стрижку.
  • Якщо сіль була б чорного кольору, тоді б вона звалася- перцем. Цікаво як би тоді називали б сам перець, бо це б була реальна плутанина, яка б викликала світові міжусобицю, яка б призвела б до війни.

0 коментарів “Рандомні думки (частина 5)”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *