Прохолодний снек

Привіт!

На дворі спекотно, чи не так?  Іноді, прогулюючись містом, або просто лежачи на пляжі – ви відчуваєте голод і спеку. Саме голод і спека, – ці дві речі турбували людство вже 4 тисячі років. Але сьогодні, завдяки 4 простим крокам, ви зможете втолити свою спрагу і трохи попід’їсти!

Отже, пропоную вам авторську страву – “Сендвіч з льодом”! Сендвіч з льодом, це простий і надійний спосіб завжди мати в кишені невеликий заряд енергії.

Інгредієнти (для одного сендвіча):

Булочка – 1 шт або

Ломтики хліба – 2 шт.

Куби льоду – 3-4 шт.

По бажанню:

масло, желе, спеції, м’ясо вомбата.

Спосіб приготування:

sandw_11. Підготувати інгредієнти: булочку, ніж, тацю з льодом. Обов язково покласти їх в такому порядку, який вказаний на фото, від цього буде залежати смакова якісь кінцевого продукту!

Примітка: лід можна брати будь якої форми, головне щоб він не був дуже об’ємним, щоб міг вміститися на хлібний продукт. Також сам хліб може бути будь-якої форми. Зазвичай, для більшої калорійності, раджу вживати білий хліб. Якщо ви все ж таки турбуєтесь про фігуру і фізичний стан, самопочуття, краще вживати чорний, житній хліб. До приготування льоду треба віднестися дуже серйозно, адже саме в ньому вся родзинка сендвічу. Якщо ви хочу здивувати ваших друзів та гостей оригінальністю, то вам треба до води додати якісь спеції, щоб вони застигли всередині кубика льоду. Це може бути: цукор, кориця, перчик, тощо… Також всередину кубика можна покласти каблучку, що буде дуже нетрадиційним способом зізнання!

sandw_22.Треба дуже старанно і уважно розрізати булочку, адже від цього залежить якою буде верхівка вашого сендвічу і низовинка. Якщо верхівка буде дуже тонка, тоді буде дуже важко відкусити лід. Наголошую, віднесіться до нарізання хліба дуже дбайливо. Але ж до низовинки треба віднестисяз ніжністю, адже м’якіть нам не знадобиться… тому вона має бути трохи глубоватою. І на разі, якщо вам до смаку додавати якісь додаткові інгредієнти, тому “впадинку” треба робити ще більшою. загалом, краще додавати на дно масло або джем.

sandw_33.Наступний крок дуже відповідальний, і майже ключовий у процесі приготування. Після того, як ви випорожнили серединку нижньої частинки здоби, вам треба розмістити кубики льоду. Це робити трба не кваплячись і розкладати їх за смаком. Я раджу класти 3 кубики, не більше. Для того щоб смак не був дуже настійливим і щоб відчувати шматочки випечки.

Для гурманів форм, я пропоную спеціальний спосіб приготування льоду. Ви можете заморожувати лід вже готовими пластами, які легко можна нкладати на рівні поверхності, такий спосіб більше підходить для тих хто робить сендвіч з нарізаних шматків хліба.

sandw_44.Ваш сендвіч готовий до вжитку!Тепер, збираючись на прогулянку спекотним літнім днем, не забудьте приготувати в дорогу парочку “крижаних сендвічів”. Вони наповнять вас, своєю свіжістю і пробудять прохолодою. Подібні сендвічі ідеальні для: футбольних фанатів, шанувальників позагоряти, бабусів і дідусів, які турбуються про здоров я свого онука, за яким вони наглядають, поки батьки на роботі. Для бізнесменів, які не мають часу на їжу і прохолодний напій, для водіїв, які весь час за кермом, а фуру треба доставити за 5 годин у Вінницю, і немає часу зупинитися на перекус.

Він ідеальний для всіх і завжди вчасний. Збалансована і корисна їжа зосереджена всього-на всього в двох інгредієнтах: лід і хліб. Саме лід і хліб, з чого все починалося. і саме ця їжа вважається найкориснішою в світі.

ПРИЄМНОГО ВСІМ АПЕТИТУ!

4 коментарі “Прохолодний снек”

4 коментарі

  1. Вуухххуууу!)))

    Це наштовхнуло мене на ідею! ))

  2. А я хочу запропонувати автору ще сендвічі з брудом, подорожником, повітрям і мої улюблені- сендвічі з насінням.

  3. сендвічі з брудом :/ я б такого не їв.
    а з насінням вже є у Макдональдзі, – там багато булочок з кунжутом

  4. Если бы писал на русском- разорвал бы ЖэЖэшку, гарантирую!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *