Ino’s pets name: special – Ідеї для власного бізнесу

Колись я облишу свою роботу в музеї, і це буде зовсім скоро, я відкрию свій кіоск, де люди з звід-усіль могли б приходити і, маючи проблеми з назвою свого нового домашнього улюбленця, могли б отримати безкоштовну консультацію, огляд і за додатковий кошт використати унікальне, характерне ім”я, підібране суто для нього \ неї. враховуючі стать, колір, тип домашньої тваринки, характерні особливості: шкутильгання, вподобання їжі, улюблене місце в домі і тому подібне.

Ідея була запозичена від одного хлопчика в Бейруті, який, судячи з репортажу БіБіСі, мав дар говоріння з домашніми тваринами, але терористи не повіривши йому застр…. короче історія закінчується погано, він так і не переконав терористів.

Але ідея маленького Абуджухла жива, і я маю намір продовжити почате їм справу. До мене вже зверталися сусіди за допомогою, а також їх друзі, щоб я назвав їм кіз, котів, павуків та собак… Найбільше викликають труднощі- повзучі. Це і змії і ящірки, але я працюю і кожен день відточую свої навички, читаючи багато літератури про тварин.

Деякі приклади моїх робіт:

маунафтія Сусідка Світлана Василівна, якось, одного суботнього дощового вечора подзвонила мені в двері вся в сльозах. Вона невпинно ридала і не знаходила собі місця (через лук який різала). Вона вирішила зробити паузу і зайти до мене, і у нас розрослась розмова, і до мого відома дійшла її справжня проблема і всі негаразди в її житті- вона не правильно назвала свого “муську”. Я попросив фото “Муськи”, і два дні на роздум. Коли вона зайшла до мене у вівторок, почувши правильне ім”я, вона вийшла з посмішкою на обличчі. Від нині кота звуть- Мауфантій. Її життя змінилось.

Головною проблемою у підборі імені для мене була збереження етнічних коренів тваринки і підкреслити  що це саме кішка, і що він полюбляє їсти. Тому, частинка “Мау” саме підкреслює природу кішки, (з китайської “мао” – значить шерсть, а в українській це звуконаслідування яке може інтерпретуватися як мяукання), а “фант” – це своєрідна гра слів (в нашому випадку букв), адже з англійської товстий буде- “fat”, я просто переставив місцями “н”(суфікс чоловічого роду)  і “ф” (основоскладову слова “жирний”) і вийшло ідеальні ім”я для нього.

Наразі Мауфантій бере участь у численних виставках і конкурсах. де займає далеко не останні місця. 

Ґоблатій Не хочу вдаватися в деталі, але ця робота була одна з перших і сама складна. Козу назвав- Ґоблатій.

Наразі Ґоблатій і Раїса Михайлівна проживають в Пирятині, де насолоджуються спокійним і радісним життям.

Туртулля  Подружка моєї сусідки- Оксанка, звернулась до мене за допомогою назвати її нову черепашку. Робота була не з простих: трохи тріснутий панцир, кульгає на передню ліву, не любить смаженого. відповідь прийшла до мене тільки через 4 неділі- Туртулля.

Наразі Туртулля та Оксанка мешкають в тому самому домі що і я. Грають в монополію, разом обідають та ходять на прогулянки.

Всі ці приклади, є всього на всього примітивними в порівнянні з тим що я роблю зараз. Звертайтесь за допомогою, буду радий допомогти. Прайс-лист на імена можна завантажити в pdf нижче:

price Завантажити прайс-лист в форматі *.pdf

P.S. З урахуванням комплексного замовлення імен на стадо, діє гнучка система знижок.

P.P.S. Можливий виїзд на дім до замовника. За рахунок замовника.

P.P.S. Увага 2 акції:

  1. Замов два імені і отримай знижку на третє та додаткові 7 приголосних, які можна використати в будь-якім імені.
  2. Разом з іменем ви отримуєте вітальну листівку до Нового року і Різдва з козячого хутра.

Ino’s pets name: special – додай кольору до імені!

4 коментарі “Ino’s pets name: special – Ідеї для власного бізнесу”

4 коментарі

  1. Серег, не могу понять зачем это тебе?

  2. Сірог, нємогу распічатать прайс. Це нужен PDF-прінтирь?

  3. ну так ідею хлопчика ти продовжив… а з тваринами теж розмовляєш?.. )

  4. шедеврально!!! Сделал перепост и разослал по мылу сотрудникам. Бльооооо… Муфантий…. вот это бльооо. КРУТО!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *