Моя нова книга – “Як сидіти так, щоб здаватися розумним”

Отримую величезну купи питань, скарг, листів від друзів і спамерів з одним питанням:

“Сергію, де ти?” –Володька

“Що трапилось з Іноспейс?” -Kreck45b_ll

“За останній місяць відвідування сайту впало на 53%. Можливо це пов”язано з довготривалою відсутністю нових повідомлень” -хостинг сервис blog.net.ua

В першу чергу хочеться заспокоїти і водночас відповісти на всі ваші питання. Так, я живий і здоровий. В мене все добре і більш того весь цей час я був дуже зайнятий- працював над своєю книжкою “Як праивильно сидіти, щоб здаватися розумним“. Це багатомісячна робота письма, редагування, стилювання, видавництва і багатолітній практичний досвід. На жаль, в усіх видавництвах друкувати її не наважились, спираючись на численні пояснювання і аргументи. Тому я вирішив вкласти свої кошти і видати її через себе з емблемою Книжного клубу для статусу.  Нову книжку можна замовити написавши електронного листа. На останок невеликі витримки з книги:

Розділ 17. Лекції.

Наша книга буде корисною не тільки продавцям, касиршам, водіям маршруток і кондукторшам. Нею можуть зацікавитися і студенти, які вимушені час від часу ходити не лекції. Саме моя технологія допоможе висидіти лекцію з найвищим показником розумності. Отже, як все ж таки справити враження на викладача так, щоб запам”ятатися як розумна, інтелегентна людина, при тому зробити це невербальним способом. З моєю неотехнологією зробити це буде дуже легко. Спеціально розроблені і протестовані мої власні технології і методи допоможуть вам ще навіть до початку семінарських занять, на лекціях справити враження найрозумнішої дитини в потоці. Ну добре, менше слів і більше діла. До справи……

Метод “Райтбек”. Райтбек, або як вже він встигнув отримати серед студентів іншу назву- погляд віртуоза… Треба слідувати декільком практичних кроків:

1. Перебуваючи за першою партою в великій аудиторії, попіклуйтесь вдягтись чисто, елегантно але не дуже визиваюче.

2. Ще до початку лекції, коли вхід в аудиторію ще не відкрито і біля дверей зібралася юрба розгублених студентів, знайдіть найяскравішу людину в натовпі з “сірими очима”. Це може бути: хлопець з тунелями 4″ в діаметрі у вухах, лиса дівчина або з татуюванням на обличчі, хлопець який носить макіяж, тощо. Саме це приверне увагу викладача в першу чергу. Це і буде вашою “наживкою”. Поряд з такою людиною, ви не те що будете виглядати розумнішим, а це буде як порівняти теорію Ейнштейна з “Пила-4”.

3. Коли вже погляд викладача буде на вас, далі справа тільки за вами, і за навичками здобутих через цю безцінну книгу. Саме зараз вам знадобиться метод “Райтбек”. По-перше, оскільки ваших ніг викладач не бачить, влаштуйте їх як вам буде зручно, але пам”ятайте, саме ліва нога має бути трохи спереду, а права позаду. Стопи мають бути перпендикулярні одна одній. Ліва рука лежить в зігнутому вигляді перед вами, права- ваша опора від кінця парти, лікоть піднятий в гору. Погляд спрямований на очі викладача.

4. Якщо ваші погляди довго не розходяться, непримусово відведіть очі трохи в ту сторону де сидить “приманка”, щоб викладач знову мав змогу вас порівняти.

5. Реагуйте на жарти викладача, але без пафоса, легкої посмішки на обличчі буде цілком достатньо.

6. В той час коли ніхто нічого не записує, демонстративно і уважно конспектуйте всі слова викладача, час від часу беріть до рук авторучки різних кольорів. виділяйте, підкреслюйте і робіть помітки на полях (в разі якщо конспекти будуть перевірятися, це буде ще один доказ вашої розумної переваги).

7. Чергуйте позиції рук, проте права сторона має залишатися домінантною.

8. Час від часу торкайтесь великим пальцем лівої до краю носа, це надасть зосередженого вигляду.

Сподіваюсь я переконав вас придбати мою нову книжку “Як сидіти так, щоб здаватися розумним.

Я сам переконаний що ця книжка є гарантом вашого успіху, адже саме там ви знайдете безліч технологій як сидіти і вдавати розумного не тільки на лекціях, а також на співбесідах, в ресторані поки чекаєте на піцу “з собою”,  громадському туалеты (на випадок коли двері в ньому не зачиняються), на сходах біля вашою квартири коли ви загубили ключі, в сауні та коли ви на пікніку з друзями. Закликаю вас до того щоб ви виглядали розумно, але для цього вам потрібна буде моя нова книга. Пишіть і отримуйте!

 

0 коментарів “Моя нова книга – “Як сидіти так, щоб здаватися розумним””

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *