Сучасний ПІКАП від Іно-Спейс

g1

Привіт хлопці, хижаки, борці, годувальники, борці… Сьогодні особливий день, саме сьогодні я розповім вам як завоювати серце дівчини, і не просто дівчини, а дівчини яку ви самі забажаєте. Звісно я знаю про що ви зараз думаєте: “Хто ти такий?”, “Звідки ти такий узявся?”, “Чого ми маємо тебе слухати, якщо в тебе немає доказів твоїх слів?”. І я вас чую і розумію. Насправді у мене багатолітній досвід у ПІКАПІ, я розуміюсь на цій тонкій справі як ніхто інший з хірургічною точністю. І невеличкі витримки з мого фотоальбому є доказом того.

g2Це була шалена ніч в клубі, тоді я познайомився з цими гарними леді. Як бачете на фото ми всі посміхаємось і п”ємо напої, вам зилишається лише гадати що залишилось поза кадром… Того вечора, ми гарно провели час, спілкувались про мінералогію і картографію. Виявилось дівчата працюють в типографічному центрі, де друкують карти (географічні). Близько 17:00 я вже провів дівчат на маршрутку, і одна дала свій робочий телефон, думаю заказати у неї декілька контурних карт для свого наступного проекту. Йдемо далі…

g3За цією фотокарткою криється неабияка історія кохання. Одного туманного, літнього дня, мені треба було до Нотаріуса, і як завжди я вирішив не відкладати справи на завтра і зробити все швидко, якісно і вчасно сьогодні, тому одразу встав і пішов. Тримаючи документи в руках, я зайшов в офіс і випадково потрапив в кадр, потім роззнайомився з леді. Виявляється фото було зроблено перед весіллям Оленки (остання, зліва). Ми обмінялися нікнеймами в jabber’і (виявляється це єдиний клієнт якими дівчатка вміють, і їм дозволено, використовувати на роботі). Оленка все таки вийшла заміж, але телефонувала мені двічі після того. Виявляється я забувся оригінал у Нотаріуса, але щось мені підказує, що не випадково я їх там забувся…

pickup_6 Катерина Михайлівна, буквально штормувала мене своїми смс-ками. За день я міг без проблем отримати від неї 2-3 смс-ки, дуже відверті смс-ки. Катерина Михайлівна ніколи не соромилась свого віку, була дуже розкута. Вона могла навіть писати повідомлення з кухні (з кухні, де люди їдять, приймають їжу- вона без проблем могла одночасно їсти і набирати смс-ку. Не кожен такий сміливчик, я вам скажу). Але все закінчилось коли вона назвала мене “Сєрий”. Я дуже не люблю коли мене плутають з кольором. Почуваєшся якось негоже після цього. Ну розумію сплутати з кимось з акторів, або з відомих мультиплікаційних героїв, хай йому грець, навіть з побутовою технікою, але з кольором? Це ж якої треба бути? Видалив її і не відповідав.

pickup_4 Так, мене немає на цій світлині, але в мене десь була точно така ж сама, але замість того хлопця у голубій сорочці- був я в оточенні чарівних красунь з с.Мала Деребчина (цікавий факт: якщо в Гуглі набрати фразу “саме забите село”, то видасть саме с.Мала Деребчина). Якось я подорожував роликами по селі, і зустрівся з Юлею, Анею і Юлею. Дівчата показали мені дорогу по селу, а друга Юля була настільки розумна, кмітлива, вона помічала все, всі дрібниці, коли ми прощалися вона навіть сказала що на одному з роликіву мене не було двох коліщат, якби не вона, я б ніколи не помітив би цього. Потім ввечері ми домовилися що відпросимося у батьків піти в магазин по сірники і зустрінемось за покинутим колгоспом. Саме там, і саме того вечора я дізнався що таке справжня рибалка. Юля і Аня були затятими рибаками і навчили мене багато цікавих речей. Я ніколи в житті не забуду, як вона пошепки солодко промовила: “Рюкзак. Річ необов’язкова, але дуже зручна і практична. Зручний хоча б тим, що руки залишаються вільними, і в них можна нести вудки.”

pickup_5 Бачите цю чорняву панночку у червоному? Це був міцний горішок. Фото було зняте мною під час рекламної кампанії Банку “БУМ”. Ми домовились з Ярославом про те що хто перший візьме у неї номер телефону, той і матиме право зателефонувати їй і домовитись про зустріч у ресторані чи кінотеатрі. І я переміг! Розповім вам про те як це сталося. Дуже легко! Одним з Піар ходу рекламної кампанії банку “БУМ”, було те, що в рамках роздачі рекламних листівок, ми також роздавали безкоштовно стартові пакети “Мобі” (справа в тому що самого оператора вже давно не існує, але пакети залишилися, і керівництво банку вирішило таким чином зацікавити простих людей на вулиці). Оскільки у Ярослава абсолютно нічого не вийшло в гру увійшов справжній хижак- я. Я (вибачайте на такому некоректному слові) підкатив до панночки і з заднього карману шортів витяг стартовий пакет, який і і вручив Альбіні (її так звали), вона розсміялась мені в обличчя, але взяла стартовий пакет “Мобі” з образливими словами в сторону мене. Я не покинув спроби і дав їй ще листівку банку “БУМ” і звісно похизувався що дизайнерська робота належить мені. Її це зацікавило і вона одразу ж мені дала свій новий номер телефону “Мобі” і попросила передзвонити через тиждень. Фактично я виграв спір, але додзвонитися так і не зміг. Мабуть Альбіна так і не зрозуміла що ті номери від “Мобі” не активні і не працюють.

pickup_7 Якщо у вас виникли якісь питання, які стосуються любовної справи чи пікапу- пишіть, я залюбки дам на них відповідь! Володарю найкращих питань дістанеться у подарунок моя нова книжка, яка готується до друку під назвою: “Here goes mr.smooth” (клацніть для того щоб подивитися варіант обкладинки). Книга була проінспірована суто особистими подіями із власного життя таких простих життєвих прикладів, які я проілюстрував у цьому пості! Не соромтесь, немає нічого поганого якщо ви не обізнані в деяких питаннях життя, Я ВАМ ДОПОМОЖУ З ДІВЧАТАМИ, ЯК ДОПОМІГ СОБІ І ЯРОСЛАВУ!

4 коментарі “Сучасний ПІКАП від Іно-Спейс”

4 коментарі

  1. Сережа, ты что прикалываешься, какие книги?

  2. ми з подругами роздрукували ту обкладинку й кидаємо в неї дротики! негідник, і як ти можеш бавитися почуттями дівчат?!

  3. Уверен ты пользуешься популярностью среди женщин старшого возраста.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *