14 лютого, 14 ідей і 14 подарунків

Хлопці, хижаки, королі, пропоную вам 14 шляхів до серця вашої коханої або дівчини яка вам небайдужа. Я запропоную вам 14 унікальних і нестандартних подарунків, які приголомшать ваших леді.
1.     Батарейки АА
Дівчата частенько жаліються на те, що хлопці про них рідко коли думають. Подарувавши набір батарейок АА (приблизно 50 шт.) вона завжди буде пам”ятати про вас, адже завжди в хазяйстві знадобляться гальванічні елементи живлення (пульт, годинник, мишка, дисплейний монітор на велотренажері, сигналізація, тощо). Кожного разу коли будуть сідати батарейки, вона буде згадувати вас добрим словом і діставати з купи свіжих батарейок парочку змінних.
2.  Захисний корпус для айфона

Досить недорога, бюджетна версія як для подарунка, але вона дійсно вкаже на ваше піклування щодо вашої обраної. Та і якщо колись у неї з’явиться айфон: придбає чи хтось подарує, вона зможе одягти ваш подарунок і завжди згадувати про вас, кожного разу коли буде витягувати телефон з сумочки.
3.  Ліцензію на антівірус

Звісно це може бути дуже дорогим подарунком, але ліцензія на місяць зможе уберегти вашу кохану від вірусів.
4.   
Одноразові виделки
Без коментарів.
5.  Ковдра

У моєї бабусі в шафі завжди є 5-7 якихось ковдр, якщо ви подивитесь у шафі вашої бабушці, то може знайдете і там декілька, непотрібних речей. Бабушці буде приємно що ви прийшли її навістити, а дівчині буде тепло зимніми вечорами.
6. Абонемент на м’ясо на базарі
Не знаю як у вашому місці, але в селі Волиця-Лобачівськ можна заплативши 200 грн. отримати абонемент на щотижневий м”ясний ліміт. А жінки мають їсти м”ясо!
7.    
Ремінь
Але, хлопці, зауважте, ремінь має бути трохи більший за той який вона носить зараз. Адже зазвичай ремінь- це аксесуар який купуються дуже рідко (зазвичай ще в дитинстві) і тому свіжий ремінь, куплений вами, має бути більший, адже дівчата ростуть і повніють. Цей подарунок буде тонким натяком на те, що ви дійсно помічаєте все в ній.
8.  Пісня на мобілку

Я помітив зараз по телебаченню є багато пропозицій, через які можна замовити пісню вашій коханій і надіслати як подарунок, який вона прослухає. Це ще раз доводить те, що технології були створені для того щоб спрощувати життя хлопцям.
9.  Ватні тампони

Як ми всі знаємо, всі дівчата користують косметикою, і кожного вечора вони її змивають. Подарувавши набір ватних тампонів, вони легко зможуть її змивати і думати про вас.
10. Гель для бриття

Цей подарунок можна поєднати разом з попереднім, але якщо у вас обмежений бюджет, то можна просто подарувати крем або гель для гоління. Зазвичай жінки бриють їм ноги. Вам на одну проблему менше, а дівчина задоволена і рада.
11. Туфельку

Досить таки символічний подарунок, малопрактичний, але ефект буде неймовірний. В шикарному дорогому обувному бутіку вам треба позапитувати у продавців, чи не є у них одна туфелька (зазвичай десь є) отже придбавши тухфельку, ви запаковуєте її в гарний папір і коли будете презентувати вашій принцесі, скажіть такі слова: “Нарешті я знайшов тебе, моя Попелюшка”. Шкода, вона не зможе носити одну туфельку, але який ефект!
12. Набір листівок

В деяких магазинах вже продають такі набори листівок на всі свята року, тому тепер вона не буде перейматися щодо листівок для вас, адже в неї будуть усі на рік вперед. Їй мінус проблема, і для вас.
13. Підписка на газети От і До і Авісо

Завжди цікаво почитати що зараз люди продають і купують.
14. Штучні проліски

Спробуйте знайти живі такі в лютому! А штучні завжди є. Уявіть як вона зрадіє коли побачить здалеку що ви несете проліски, проте трохи розчарується коли побачить що вони штучні, але ж і зрадіє до цього… так шо…Я сподіваюсь що допоміг вам влучною порадою щодо подарунків і сюрпризів для вашої леді на цей особливий день!

0 коментарів “14 лютого, 14 ідей і 14 подарунків”

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *